Obchodní podmínky

Informace pro zákazníky.


Dobrý den

zde jsou obchodní podmínky a informace, týkající se internetového obchodu www.kulicka-bizuterie.cz

- Barevnost fotografií je pouze přibližná. Záleží vždy na individuálním nastavení Vašeho monitoru.

-Cena je vždy uváděna za daný produkt bez dekorace!!

-Ceny jsou uváděny za počet ks uvedený v popisu daného produktu , který se zobrazuje po kliknutí na daný produkt!!!

-Fotografie jsou ilustrační a neozobrazují počet ks či balení v objednávce, ale pouze tvar a přibližný odstín, dle individuálním nastavení vašeho monitoru


- veškeré ceny jsou uvedené včetně 21% DPH, jsem plátce daně z přidané hodnoty,
-ceny jsou vždy platné v době objednávky
- ceny jsou koncové


- Na veškeré zboží zde zakoupené se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje na vady způsobené ve výrobě a je možné je uplatnit pouze při předložení daňového dokladu (dokladu o koupi zboží). Při kladné vyřízení reklamace Vám bude zboží vyměněno nebo vráceny peníze.


- Zboží zde zakoupené můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od dodání zboží. Musí být však v zakoupeném množství. V případě vrácení zásilky mě prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailové pošty email- petr.klamt@seznam.cz nebo mob. 608925632.

Zboží zašlete jako doporučenou poštovní zásilku na naši adresu. Pokud zboží nebude jevit známky opotřebení a bude v objednaném množství, okamžitě Vám prostřednictvím bankovního převodu zašlu peníze zpět, a nebo zboží nové. Vždy záleží na domluvě.

Pokud některé zboží z Vaší objednávky není skladem budu Vás telefonicky či e-mailem kontaktovat. Sdělím Vám termín dodání popř. nabídneme náhradu zboží.
- Způsob balení
Dle objednávky-příklad: (100ks=1sáček) od každého druhu.
(10x10g=100g-1sáček)

Platba a způsob dodání:

Před ukončením objednávky dostanete na výběr ze dvou druhů platby. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Pozorně si však přečtěte cenu za poštovné a balné, aby nedošlo k jakýmkoliv nejasnostem.


Platba na dobírku pro Českou republiku:

. Nejpozději do 5 pracovních dnů bude odeslána prostřednictví České pošty, s. p. na Vaši dodací adresu uvedenou v registraci.
Cena poštovného a balného pro ČR na dobírku:
-objednávka do 100kč s 21% DPH cena poštovného 100Kč s 21% DPH
-objednávka 100- 200kč s 21% DPH cena poštovného 95Kč s 21% DPH
-objednávka 200-800Kč s 21% DPH cena poštovného 75Kč s 21% DPH
- Objednávka nad 800 Kč s 21% DPH poštovné zcela zdarma.
-Přiobjednání 0 Kč zdarma.
. V ceně je zahrnuto poštovné, balné proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR!. U objednávek nad 800Kč s DPH jde poštovné a balné na vrub prodávajícího.

Platba převodem pro Českou republiku:
- Po odeslání objednávky vám na Vaši mailovou adresu dorazí kopie objednávky. V co nejkratší době Vám bude objednávka potvrzena a poté můžete objednávku uhradit. Číslo účtu je: 123 576 245/0300. Variabilní symbol je vždy číslo objednávky. Ihned po připsání celkové částky na účet, bude Vaše objednávka zaslána na Vaši adresu. Datum splatnosti je maximálně 14 dní od potvrzení Vaší objednávky. V případě, že nebude částka uhrazena do 14 dnů, pak je vaše objednávka stornována. Po dohodě je však možno datum splatnosti prodloužit. Objednávka bude odeslána prostřednictví České pošty, s. p. na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce. Doba kompletace je cca. 3 pracovní dny v závislosti na momentálním vytížení e-shopu. V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace.


-(převodem) objednávka 1-400Kč s 21% DPH cena poštovného 59Kč s 21% DPH
-(převodem) objednávka 400-800Kč s 21% DPH cena poštovného 55Kč s 21% DPH
- cena za poštovné není účtována při objednávce, která je nad 800.-Kč s DPH

 

Osobní odběr

Z důvodu zavedení EET není možný. Pouze je možné zboží  vybrat, nechat na provozovně a po uhrazení částky na účet, mohu zboží zaslat na Vaši adresu. 

V případě jakýchkoliv dotazů jsem  Vám plně k dispozici na naší mailové adrese petr.klamt@seznam.cz . Snažim se odpovídat  Vám nejpozději do 24 hodin dle momentálních možností.

 

 

Ochrana osobních dat


Velice si vážíme Vaší důvěry a zavazujeme se, že Vaše osobní data nikomu neposkytneme.

Veškerá osobní data a kontaktní údaje (jméno a příjmení, dodací adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo) uvedené při objednávání zboží jsou určeny pouze pro účely internetového obchodu kulička-bizuterie.cz, který s nimi nakládá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a údaje jsou pouze  uchovány po dobu trvání smluvního vztahu. Učelem je
uzavírání a plnění smluvních vztahů, reklamace či jiná ochrana spotřebitele vyplívajcí ze zákona.

Provozovatel internetového obchodu Petr Klamt IČO 693 89 527 prohlašuje, ze veškeré osobní údaje týkající se zákazníků internetového obchodu jsou důvěrné a budou použity k účelům za cílem efektivní komunikace se zákazníkem firmy Petr Klamt, jakožto provozovatele eshopu www.kulicka-bizuterie.cz
Při nakládání s osobními daty se firma Petr Klamt zavazuje řídit Zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Využíváním služeb internetového obchodu dává zákazník souhlas ke shromažďování osobních údajů za  účelem vyřízení objednávky. Zákazník má právo požádat o vymazání osobních údajů z databáze - tj. o zrušení zákaznického účtu.
Některé údaje (především jméno, příjmení, bydliště) Vámi poskytované při využívání tohoto eshopu jsou osobními údaji dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. My si důvěrnost Vašich osobních údajů a prohlašuji, že s nimi budeme nakládat v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.
Petr Klamt zpracovává Vámi poskytnuté osobní údaje po dobu neurčitou, do odvolání Vámi daného souhlasu. Svůj souhlas můžete kdykoliv písemně nebo e-mailem na petr.klamt@seznam.cz odvolat a údaje bez  zbytečného odkladu zlikviduji.
Společnost Petr Klamt prohlašuje, ze veškeré Vaše údaje považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a to k vyřízení objednávky. Pokud budou k Vašim osobním údajům mít přístup jiné subjekty než Společnost Petr Klamt, bude tomu pouze v rámci spolupráce na činnostech vedení účetnictví, přičemž takovýto jiný subjekt nesmí údaje předávat jiné osobě.
Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.
Jsem registrován u úřadu pro Ochranu osobních údajů.
Podle zákona máte kdykoli právo písemně žádat společnost Petr Klamt o sdělení informace o tom, jaké osobní údaje o Vás eshop zpracovává.

Název zboží:  Navlékací  komponenty


Název firmy  a sídlo, poštovní adresa:

Petr Klamt

Zásada 213

Zásada 468 25

 

 

Provozovna:

Petr Klamt

Vlastiboř 108

Vlastiboř 46822

 

Živnostenský úřad:

Registr Jablonec n/N 25.8.1999 a.a.323/99/K-1 a.č. 350401-2432-00

Telefon:608 925 632

IČ: 69389527, DIČ: CZ7703112538

Ceny jsou uváděny s DPH  a jsem plátce DPH.

Č.Ú: 123 576 245/0300 ČSOB

Ceny jsou neměnné a konečné v době objednání.
Petr Klamt.

 

Prohlášení EET


Od 1.3.2017 dle zákona o evidenci tržeb bych měl každému kupujícímu při platbě v hotovosti vystavit účtenku a zároveň tržbu zaevidovat online u správce daně.
 

Z důvodu zanedbatelného množství plateb v hotovosti během kalendářního roku, nebudu EET provozovat a veškeré platby zákazníků budou od 1.3.2017 přijímány pouze bankovním převodem nebo dobírkou na účet. Hotovost nebude v žádném případě příjmuta.
 

Děkuji za pochopení.

Petr Klamt